Sari la conținut

Contact

info@urbaneye.ro

Echipă

UrbanEye Film Festival a fost inițiat alături de Cătălina Ioniță și Mihai Alexandru. Ei au rămas în amintirile și gândurile noastre, continuând să ne inspire. Edițiile festivalului le sunt dedicate.

Monica Sebestyen (festival co-director): monica@urbaneye.ro

Irina Florea (festival co-director): irina@urbaneye.ro

Elvira Moraru (manager): elvira@urbaneye.ro

Georgiana Constantin (assistant manager): georgiana@urbaneye.ro

Diana Cercel (press and communication): diana@urbaneye.ro

Cristian Decu (social media): cristian@urbaneye.ro

Organizator

Asociaţia ARTA în dialog (CIF 30088773)